HATHA JOGA KURSS IESĀCĒJIEM. 6 NODARBĪBU CIKLS AR ANITU ČUBARI.

Tumšajos rudens vakaros sešas ceturtdienas pēc kārtas aicinām jūs uz hatha jogas nodarbībām iesācējiem. Nodarbību cikls notiks ceturtdienu vakaros 19.00-20.15 no 7.novembra līdz 12.decembrim.

Hatha joga ir mūsdienu fizisko jogas novirzienu pamats. Tā ir sena, Indijā radusies sistēma, ka sastāv no āsanām jeb jogas pozām un prānajāmām jeb elpošanas vingrinājumiem. Hatha jogas galvenais mērķis ir savienot ķermeni un prātu vienotā, harmoniskā veselumā. Tas tiek panākts, prakses laikā asanas apvienojot ar elpošanas vingrinājumiem.

Šis nodarbību cikls veidots cilvēkiem bez priekšzināšanām vai ar nelielu pieredzi jogas praktizēšanā. Katras nodarbības sākumā tiks veltīts laiks atbildēm uz populārākajiem jautājumiem par jogu.

75 min garajās nodarbībās tiks praktizētas izplatītākās āsanas, kuras visbiežāk tiek iekļautas dažādās jogas nodarbībās. Īpaša uzmanība tiks pievērsta pareizajai āsanu izpildei, kā arī tiks sniegta informācija par to, kas notiek ar ķermeni konkrētas āsanas izpildes laikā, tās ietekmi uz veselību.
Iesācējiem būs iespēja iemācīties pamata elpošanas tehnikas, kā arī katras nodarbības beigās izbaudīt muzikālo terapiju.

Šīs nodarbību cikls noteikti iedvesmos jūs turpināt savu ceļojumu jogas pasaulē!

Nodarbības vadīs sertificēta jogas pasniedzēja Anita Čubare. Anita ir pabeigusi profesionālo apmācības programmu, kas apvieno fiziskos vingrinājumus, meditāciju, relaksāciju un elpošanas vingrinājumus ar zināšanām par jogas izcelsmi un filozofiju, pareizu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.
Anita par sevi: „Vadīt nodarbības citiem, ir izaicinājums priekš manis, taču es ļaujos šim procesam, kas sagādā man prieku un gandarījumu, un aicinu arī jūs ļauties jogas burvībai, manis vadītajās nodarbībās!”.

Cena par visu sešu nodarbību ciklu: 48 EUR
Cena par vienu nodarbību 10 EUR