Agnese Guļāne

Nam Hari Kaur
Kundalinī jogas pasniedzēja

Par Mani

Es vadu Kundalinī jogas un topošo māmiņu nodarbības, kā arī individuāli konsultēju interesentus par to, kā sevi stiprināt, mainīt vai dziedināt ar jogas palīdzību, jo esmu arī jogas terapeite.

Kundalinī joga man šķiet perfekta, jo tajā ir viss: katrs var no tās paņemt to un tik daudz, cik var un vēlas. Kundalinī joga ir efektīva un daudzslāņaina.  Tā māca mūs dzīvot apzināti, iepazīt sevi un pasauli mums apkārt, mainīt sevi un līdz ar to arī pasauli mums apkārt.

Man patīk spēks neatkarīgi no tā, vai tas slēpjas vārdā, muskulī, beznosacījuma mīlestībā, enerģijā vai maigumā. Es meklēju tā avotus un palīdzu to darīt arī savās jogas nodarbībās. Mans garīgais vārds ir Nam Hari Kaur, tādēļ Vārdam un mantrām manās nodarbībās ir īpaša vieta.

Pildot vingrojumus stāstu par to efektu gan uz fizisko ķermeni, gan psihi un dvēseli, jo ticu, ka šī informācija palīdz pārvarēt grūtības vai paša pieņemtos priekšstatus par sevi. Man ir svarīgi būt meklējumos un dalīties ar rastajām atbildēm. Katra atbilde ir sākums jauniem meklējumiem.

Manā dzimtā ir bijuši gan ārsti, gan tautas dziednieki, tad nu ar lielu prieku un entuziasmu turpinu šo ceļu, pielietojot jogu kā instrumentu veselības uzlabošanā un stiprināšanā. Individuālās konsultācijās konsultēju savus klientus par iespējām mainīties un mainīt savu dzīvi, pielietojot jogas metodes – vingrošanu, elpošanu, skaņas jogu. Tās ir senas, drošas, saudzīgas un efektīvas metodes, kuras ir izturējušas vairāku gadu tūkstošu gadu pārbaudi un pierādījušas sevi par labām esam. Esmu apguvusi akupresūru, ķīniešu un ajūrvēdas medicīnas pamatus, jogisko enerģētisko dziedināšanu, šobrīd apgūstu Baha ziedu terapijas iespējas.

Veiksmīga terapija ir iespējama, pateicoties klienta un terapeita sadarbībai. Viss, kas ir nepieciešams, ir drosme (atnākt), motivācija (pārvarēt grūtības) un izturība (turpināt) nodarboties ar jogu mājās katru dienu, un rezultāti ir pārsteidzoši! Nākot uz konsultāciju, vajadzētu padomāt par to, ko savā dzīvē, pašsajūtā, attiecībās vai ķermenī vēlies mainīt.

Jogas terapija ļauj izprast savas problēmas cēloņsakarībās – ja es daru tā, tad jūtos tā. Tas, kā es jūtos, nosaka to, kā rīkojos: mainot vienu, mainās arī otrs, tu mainies. Ja tu mainies, mainās visa dzīve. Jogas terapija ir tik efektīva, ka ļauj nopietnu slimību gadījumā ātrāk izārstēties un pamazām atteikties no medikamentu lietošanas. Jogas terapija ir pieejama ikvienam interesentam, un iepriekšējas zināšanas vai prakse nav nepieciešama.

Jogas terapija dziedē gan miesas, gan dvēseles kaites, tā var palīdzēt pārmaiņu laikos vai sniegt atbalstu brīžos, kad tas nepieciešams. Visefektīvākā tā ir to slimību ārstēšanā, kas īpaši raksturīgas “mūslaiku pilsētniekam”: pārlieks stress, panikas lēkmes, bezmiegs, kaitīgie ieradumi, neveselīga diēta, galvassāpes, muguras sāpes jeb to slimību ārstēšanā, kur traucējumi radušies endokrīnajā un/ vai veģetatīvajā nervu sistēmās.

Raksti vai zvani, lai vienotos par konsultācijas laiku: info@urbanyoga.lv vai 29642021.