Odrija Krūze

Kundalinī jogas pasniedzēja

Par Mani

Kundalini jogu atklāju brīdī, kad tā bija man visvairāk nepieciešama. Joga ir kļuvusi par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Pateicoties tai esmu pievērsusies veselīgam dzīvesveidam, ir uzlabojies mans veselības stāvoklis, esmu atguvusi iekšējo mieru un dzīvesprieku. Esmu iemācījusies raudzīties uz sevi, dzīves notikumiem un apkārtējo pasauli no cita skatupunkta. Kundalinī joga dziedina gan ķermeni, gan prātu, neļaujot iestigt ikdienas pienākumu, stresa un steigas rutīnā.  Joga ir ceļš mūža garumā, kas rada pārmaiņas dzīvē un manī  pašā ik dienu.

Jogā man visvairāk patīk  sajūta, ko iegūstu pēc tās. Tas ir miers, līdzsvars un prieks par katru dzīves mirkli. Mana ikdienas joga sākas no rīta, izpildu dažus iesildošus vingrinājumus, dažkārt kādu kriju (skatoties pēc sajūtām), tad laiks meditācijai, tā ļauj pienācīgi sagatavoties darba dienai.

Mīlu sporta veidus, kas saistīti ar ūdeni, daiļlēkšana ir mans bērnības sporta veids, tas man sagādā milzu prieku, laiku pa laikam eju uz treniņiem un braucu uz sacensībām. Šobrīd ir plāns arī apgūt vindserfingu, patīk arī SUP, laivas un vienkārši peldēties.

Vēl mani iedvesmo optimistiski un priecīgi cilvēki, bērni, to nesamākslotība, gudrība un atvērtība, grāmatas un, protams, mūzika.

Kundalinī jogu apguvu Latvijā Starptautiskās Kundalinī pētniecības institūta Kundalini jogas skolotāju mācību programmā. Papildus apgūstu arī Sat Nam Rasayan meditatīvās dziedināšanas praksi.

Saziņai