Agnija Tiļļa

Urban flow, Yin jogas, hatha jogas pasniedzēja

Be your own guru!

Par Mani

Jogā man visvairāk patīk nezināmais. Katra elpa, katra kustība, katra jogas sesija ir jauns piedzīvojums. Galu galā jogā galvenais nav špagats vai galvasstāja, bet gan sevis izzināšana un izaicināšana. Joga palīdz saprast un apzināties, ka lielākie skolotāji sev esam mēs paši. Esmu diezgan droša, ka, pieņemot un iemīlot gan skaisto, gan ne tik glaimojošo sevi, mēs iegūstam mieru un darām labāku arī pasauli apkārt.

Regulāri jogot sāku 2006. gadā pie skolotājas Taņas Bindes, kuras graciozais pasniegšanas stils mani aizrāva un izaicināja. Kopš tā laika joga ir manas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Pēdējos gadus ceļojumos esmu smēlusies iedvesmu no dažādiem jogas skolotājiem un savu praksi mēģinu veidot no tiem elementiem, kas mani ir visvairāk uzrunājuši. Man simpatizē jiņ (yin) jogas mācītā pacietība, vinjasas (vinyasa) stila plūdenums un meditācijas ceļojumi.

Pēc profesijas esmu juriste, pabeidzu  LU tālākizglītības programmas “Jogas studiju ievadprogramma” un “Jogas tradīcija un prakse I”, plānoju tālākizglītības studijas LU turpināt. Esmu piedalījusies dažādos jogas semināros, tai skaitā pie Meghan Currie (Dānija, Kopenhāgena, 2014. gada novembrī).

 

Es esmu no tiem, kas metas iekšā nezināmajā ar interesi. Nevaru dzīvot bez kvalitatīvas rīta kafijas, roku krēma un smaida. Mani iedvesmo viedi cilvēki, skaistas lietas ar dvēselīti un ceļojumi.

Ko daudzi par mani nezina: bērnībā es mācēju levitēt :), vismaz manī ir skaistas atmiņas par lidojumiem un mākoņu pētīšanu.

Saziņai