Līva Veinberga

Ashtanga vinyasa joga, Urban flow, Yin joga, Flow & Yin, Hatha joga

Par Līvu

Līva ir jogas telpas Urban Yoga īpašniece un vadītāja, tādēļ viņu variet satikt studijā ļoti bieži un Līva ar prieku atbildēs uz jūsu jautājumiem. 2016.gadā Līva pieņēma lēmumu savu ikdienas prognozējamo dzīvi manīt pavisam, un savu juristes darbu advokātu birojā nolēma mainīt uz pilnas slodzes darbu jogas studijā, kur līdz šim bija vadījusi pāris nodarbības nedēļā.  Tā Līva kļuva par URBAN YOGA studijas īpašnieci, un ne reizi šo lēmumu nav nožēlojusi.

Līva ir sertificēta jogas pasniedzēja ( 200 RYT, Yoga Alliance) un apguvis dažādus jogas stilus. Savas jogas skolotājas un vienlaikus jogas skolnieces zināšanas papildinājusi dažādās valstīs: Jaunzēlandē, Velingtonā un Oklendā padziļināti mācījusies yin jogu un yin jogas terapiju pie brīnišķīgajiem Markus Henning Giess un Karin Michelle Sang; regulāri dodas uz Indiju un Itāliju, kur apgūst Ashtanga vinyasa jogas metodi pie sava skolotāja Lino Miele, kurš jogu māca Sri K. Pattabhi Jois izveidotajā tradīcijā un jogas sistēmā; skaistajā Bali salā Līva apmeklējusi meistarklases pie pasaules slavenās un iedvesmojošās Meghan Currie, kas devusi radošas iedvesmas flow vinyasa metodes mācīšanā. Kā arī Līva joprojām regulāri apmeklē dažādas specializētas jogas meistarklases pie dažādiem skolotājiem, un seko līdzi jogas pasaulē notiekošajām aktualitātēm, vienlaikus no sirds mīlot un novērtējot jogas tradīcijas saglabāšanos tās dziļākājā būtībā.

Līva ar regulāru jogas praksi nodarbojas kopš 2007. gada, bet jogu pasniedz un māca citiem kopš 2013. gada. Šobrīd ikdienā Urban Yoga studijā Līva pasniedz tradicionālo un dinamisko Ashtanga vinyasa jogu, plūstošo Urban flow jogu, klasisko hatha jogu, kā arī maigo, dziļo un meditatīvo yin jogu un Flow& Yin jogas veidu apvienojumu, kas ikvienam ļauj gūt labāko, ko joga spēj dot. Līvas ikdienas prakse ir balstīta Ashtanga vinyasa jogas sistēmā, taču vienlaikus Līva novērtē iespēju iepazīt ķermeni un tā robežas caur dažādām jogas praksēm, iepazīstot sevi, savu ķermeni un prātu no dažādiem aspektiem un caur dažādiem slāņiem.

Savās jogas nodarbībās Līvai patīk eksperimentēt ar dažādām jogas metodēm un elementiem, tādā veidā ļaujoties jogas burvībai visa tās būtībā. Līvas nodarbības ir nedaudz neparedzamas un nekad nevar skaidri zināt, kādā pozīcijā jogotājs atradīs savu ķermeni, bet tas viss nāk ar vieglumu un spēju izbaudīt ķermeņa un prāta nedalāmo vienotību.

Līva savas zināšana spar cilvēka ķermeni un kustību papildinājusi arī Rīgas Stradiņu Universitātē programmā “Veselības sporta specialists”.

Līva par sevi: trīs manas dzīves lielās mīlestības ir joga, skriešana un ceļošana, un visām trim šīm mīlestībām ir nozīmīga vieta manā dzīvē, un tās veidojušas mani par to, kas esmu šobrīd. Mana lielā jogas kaislība ir Ashtanga vinyasa joga, kas ir mana ikdienas prakse, bet vienlaikus nevaru noliegt savu mīlestību pret flow vinyasa jogas tehnikām, ar kurām dalos savās Urban Flow nodarbībās, un skaisto, rimto un sazemējošo yin, kuras burvību tā pa īstam var iepazīt tikai ar laiku…

Namaste! Gaisma manī godina gaismu tevī! Es mīlu to, ko daru!

.