Mūsu jaunā adrese:

Rīga, Laipu iela 2/4 (Vecrīga)

5.stāvs

Kontaktinformācija saziņai:
+371 26346818‬
info@urbanyoga.lv
Sadarbības piedāvājumiem:
+371 26346818
urbanyoga@urbanyoga.lv
SIA Rokocis
Reģ. Nr. 40103518838

Sazināmies internetos:

Noderīga informācija

Lai pieteiktos nodarbībai, lūdzam izmantot pieteikumu sistēmu mūsu nodarbību grafikā (pieteikumi zvanot uz tālruni, sūtot sms vai ziņu mūsu Facebook lapā netiek pieņemti).
Nodarbībās nodrošināsim ar jogas paklājiņu un pledu, pirms un pēc nodarbībām – ar tēju un dzeramo ūdeni, ir pieejamas dušas un fēns. Ērts un aktīvām kustībām pielāgots apģērbs (apavi nav vajadzīgi) un dvielis (ja tādu vajag), dušas želeja un šampūns jāņem līdzi pašiem.
Mūsu jogas telpa ir atvērta 30-15 minūtes pirms nodarbības, par apmeklējumu citā laikā, lūdzam sazināties rakstot vai zvanot.
Pirms nodarbības nākam laicīgi. Uz nodarbību ģērbies ērtās drēbēs, kurās varam izlocīties septiņos līkumos un nekas netraucē, ir mīksti un ērti. Sporta apavi nav nepieciešami – mēs visu darām basām kājām. Lai arī jogas paklājiņi mūsu telpā ir pieejami bez maksas, nav aizliegts nākt uz nodarbību arī ar savu iemīļoto jogas paklājiņu. Mes tiešām saprotam, ka nevēlies šķirties ne mirkli arī dienās, kad neplāno jogot, jo … ja nu? Pienāc pie pasniedzēja pastāstīt, ka jogo pirmo reizi mūžā vai arī gaidi bērniņu arī tad, ja ir trauma, nesen veikta operācija vai veselības traucējumi, kas būtu jāņem vērā.

Nodarbības laikā mēs vingrojam – klausāmies instrukcijas un špikojam no citiem (īpaši tiem, kas dzirdēja, kas jādara). Noteikti ir atļauts pasmaidīt savam kaimiņam pa kreisi un pa labi. Ja nodarbības laikā nepieciešams padzerties (cienājam ar tēju un ūdeni) vai pamest telpu – dari tā! Nekautrējieties pasniedzējam palūgt segu, ja jūti, ka spiež celi vai elkoni.
Ir tikai divi galvenie nosacījumi – saudzē sevi (neko nedari ar sāpēm) un citus (uz mirkli izslēdz mobilo telefonu).

Nodarbības beigās mēs atpūšamies, bet neaizmiegam. Tās ir 7-10 minūtes atpūtas, ko dāvinām sev pēc labi padarīta darba, taču, ja ir jāksrien prom nedaudz ātrāk, dari to klusām, netraucējot citus.
Pēc nodarbības gadījumos, kad ir neskaidrības vai jautājumi – dod ziņu, pasniedzējs ir blakus, lai atbalstītu, palīdzētu un atbildētu.
Ja plāno pēc nodarbības iet dušā, paķer līdzi dvieli, dušas želeju un šampūnu.