Urban Flow Joga

URBAN FLOW ir plūstoša jogas prakse, kas lieliski piemērota steidzīgajiem pilsētniekiem, kam ikdienā nav laika atslēgties no ārpasaules un pievērsties sev, kā arī ikvienam, kam gribas savā ikdienā ieviest fiziski izaicinošu jogas praksi.Šī jogas prakse ir aktīva, spēcīga un dinamiska, kurā notiek kustības sinhronizēšanu ar elpu (ujjaji elpa), uzkavējoties katrā āsanā pāris elpas. Pakāpeniski un plūstoši mainot asanas un pievēršot uzmanību elpai, ķermenis, prāts un elpa nokļūst patīkamā līdzsvarā; ķermenis rada iekšējo siltumu, kas palīdz tam atbrīvoties no toksīniem, dziļāk iestiepties un relaksēties. Nodarbībās īpaša uzmanība tiek pievērsta radošai asanu secībai, asanas papildinot ar dziļu elpu un patīkamu mūziku, kā arī URBAN FLOW nodarbības var tikt papildinātas ar meditācijas praksi, mantrām, elpošanas vingrinājumiem (pranayama) un mudrām, kas fizisko jogas praksi paceļ citā līmenī un pieredzē.
Ilgtermiņā URBAN FLOW joga veicina ķermeņa lokanību, izturību un spēku, uzlabo pašsajūtu un koncentrēšanās spējas, rada prasmi kontrolēt stresu, atbrīvo no sasprindzinājuma, uzlabo imūnsistēmu un gremošanas sistēmas funkcijas, stiprina sirds un asinsvadu sistēmu.

URBAN FLOW L1 ir pirmā līmeņa jogas prakse, kas ideāli piemērota visiem bez jogas iepriekšējas pieredzes; tiem, kas ir savas jogas prakses sākuma posmā, kā arī ikvienam, kas vēlas nostiprināt savas jogas prakses pamatus drošai ikdienas praksei. L1 nodarbības ir pietiekami lēnas, lai tajās apgūtu asanas pareizu izpildes tehniku, kā arī skolotāja vadībā apgūtu savam ķermenim nepieciešamās asanas modifikācijas. Tomēr vienlaikus arī šajās nodarbībās ir iespēja sajust URBAN FLOW spēcīgo plūstošās jogas praksi.

URBAN FLOW L2 nodarbības ir atvērta tipa nodarbības, kurā ir gaidīti dažādu līmeņu un pieredzes jogotāji, taču nodarbība nav piemērota jogotājiem bez iepriekšējas jogas pieredzes, jo nodarbības būs fiziski izaicinošas, kā arī tajās netiks mācīti jogas asanu pamati. L2 nodarbībās mēs vairāk pievēršamies tieši jogas plūstošajai praksei, tās ir fiziski aktīvas un dinamiskas, tādēļ jogotājam ir nepieciešams vesels un fiziski attīstīts ķermenis. L2 nodarbībās mēs strādājam gan ar ikdienā ierastākām asanām, gan izmēģinām dažādas izaicinošas un sarežģītākas asanas, praktizējam arī apgrieztās asanas un atliecienus.
Iesācējus aicinām uz URBAN FLOW L1 nodarbībām.