31.janvāri aicinām uz Vecgada jogu kopā ar Antru! Noslēgsim gadu ar Hatha jogas nodarbību, kuras noslēgumā skandēsim Gajatri (Gayatri) mantru, lai ļautos krāšņai mantras vibrācijai sevī un sev apkārt!

31.janvāris ir pārmaiņu laiks, kad ar vienu kāju esam vēl vecajā gadā, bet ar otru – jau Jaunajā gadā. Kopīgā jogas praksē pievērsīsimies katrs sev un savai iekšējai būtībai. Iesāksim praksi ar kopīgu un enerģizējošu saules sveicināšanu, un tad nodosimies prātu nomierinošai, bet vienlaikus ķermeni spēcinošai hatha jogas praksei. Nodarbības noslēgumā nodosimies 30 minūšu garai Gajatri (Gayatri) mantras skandēšanai, lai ļautos krāšņai mantras vibrācijai!

Gajatri mantras skandēšanas laikā notiek koncentrēšanās uz Saules godību – Savitri. Gajatri mantra iedvesmo taisnīgu gudrību. Tas nozīmē, ka Saule var apgaismot mūsu apziņu. Šī ir viena no vissvarīgākajām lūgšanām, jo visas cilvēka problēmas var tikt atrisinātas, ja viņš ir apveltīts ar taisnīgu gudrību. Gudrs un taisnīgs cilvēks intuitīvi atrod risinājumus savām problēmām un spēj tās atrisināt patstāvīgi.

Gajatri mantra:

ॐ भूर् भुवः सुवः ।
तत्सवितुर्वरेण्यं
भर्गो॑ देवस्यधीमहि ।
धियो यो नः प्रचोदयात् ॥

oṃ bhūr bhuvaḥ suvaḥ
tatsaviturvareṇyaṃ
bhargo devasyadhīmahi
dhiyo yo naḥ prachodayāt

Ja mantru neesi iepriekš dzirdējis, tad iedvesmai vari to paklausīties, piemēram, šeit: https://www.youtube.com/watch?v=yQjHSIHPJfw&t=311s

Mantras vārdi ar tulkojum būs pieejami nodarbības dalībniekiem. Pievienojies, skandējot līdzi vai klusi pie sevis, sēdus vai guļus, ļaujot sev tik apspīdētam ar krāšņo mantras vibrāciju.

Nodarbību vadīs mūsu jogas skolotāja Antra Angena.

DALĪBA NODARBĪBĀ: 10 EUR vai Tavs Urban Yoga abonements
Piesakies nodarbībai laikus: https://urbanyoga.lv/nodarbibu-grafiks/

Lai top! Lai skaisti un gaiši!