108 SAULES SVEICIENI.

Arī šogad, kā jau katru gadu svinēsim trešo adventi ar kopīgu saules sveicināšanu 108 reizes! Gaidām jūs uz mūsu ikgadējo ziemas saulgriežu svinēšanu, veicot 108 sveicienus saulei (Surya Namaskar) un nododoties plūstošai jogas meditācijai kustībā.
108 surya namaskar veikšana spēj radīt īpaši meditatīvu& transformējošu pieredzi, kā arī, protams, liks jūsu ķermenim manīt, ka saules sveicienu veikšana ir pilnvērtīga fiziska prakse, kas pilnvērtīgi attīsta un nostiprina ķermeni.

Veicot 108 sveicienus saulei, mēs klausīsimies savā ķermenī un sajūtās, sajutīsim kā elpa savienojas ar kustību, izbaudīsim plūsmu un šo meditatīvo stāvokli, ko varam gūt no atkārtojošajām kustībām. 108 Saules sveicienu veikšana ir izaicinājums gan ķermenim, gan prātam, taču visi 108 sveicieni saulei tiks veikti atbilstoši jogas tradīcijām, uzsverot nevardarbības principu. Klausīsimies savās sajutās un atpūtīsimies, kad mūsu ķermenis mums to lūgs. Šī nodarbība paredzēta dažādas pieredzes jogotājiem un dažādu jogas prakšu cienītājiem, tomēr tiem, kas tikai tikko uzsākuši savu jogas ceļu, lūgsim īpaši ieklausīties savā ķermenī un sajūtās, lai nenodarāt sev pāri un variet izbaudīt šo pieredzi. Kopīgi izzināsim dažādas surya namaskar variācijas.

Pēc 108 sveicienu saulei pievarēšanas atpūtīsimies, izbaudot savasanas (relaksācijas) burvību. Un rīta cēlienu pēc prakses noslēgsim ar kopīgu tēju, sarunām un vegānām vēlajām brokastīm, ko īpaši  mums gatavos lieliskais un neatkārtojamais vegānās pavārmākslas meistars Lukass Lappuķe.

Atvēli šo dienu sev, lai arī pēc nodarbības vari turpināt nesteidzīgi baudīt adventes laiku, svētku tuvumu un ļautu sev pilnvērtīgi atjaunoties pēc prakses.

ĪPAŠĀ NOTIKUMA LAIKS: Svētdiena, 15.decembris plkst. 09.00-13.30 (aptuvenais kopējais pasākuma laiks: 4 h-5h). Lūgums ierasties laikus līdz plkst.8.50, lai 9.00 varam sākt  nodarbību.

DALĪBAS MAKSA: 20 EUR (maksā iekļauta dalība nodarbībā un vegānas brokastis, kas gatavotas īpaši mums)

REĢISTRĒŠANAS PASĀKUMAM: rakstot uz info@urbanyoga.lv , pēc tam nosūtīsim jums rēķinu dalības apmaksai; vieta nodarbībā jums garantēta tikai pēc rēķina apmaksas.

Rezervē vietu savam paklājiņam laikus! Vietu skaits ierobežots!
______________________________________________________
108 SUN SALUTATION
We invite you to 108 Sun Salutations (Surya Namaskar 108) to Welcome Winter Solstice and Third Advent.
Join us in Urban Yoga studio on Sunday December 15, 9.00-13.30 to celebrate the arrival of winter with 108 Sun Salutations.

This is an all-levels practice that will explore many variations of the sun salutation series. Yogis are welcome to practice as many or as few rounds as feel appropriate as we delve deeper into this moving meditation. If you are beginner in yoga then we will especially ask you to listen to your body and feelings to avoid any harm for yourself.

After practice of 108 sun salutations we will treat our Yogis with tea and vegan breakfast prepared by our vegan chef Lukass. Let’s enjoy great atmosphere with our yoga community.

EVENT TIME: December 15 at 9.00-13.30. Please arrive on time until 8.50 so we can start class at 9.00.

COST: 20 EUR (it includes 108 surya namaskar practice and vegan breakfast)
REGISTRATION: send your application to info@urbanyoga.lv and we will send you payment details. Registration will be completed only when we receive full payment.

Event will be held in Latvian and English. All yogis welcome, even if you don’t speak Latvian! 

Reserve spot for your yoga mat ASAP. We have limited spots available.