Petra Pakārkle

Ashtanga Vinyasa jogas pasniedzēja

Par Mani

Ar jogu esmu pazīstama jau vairāk kā desmit gadus.  Ashtanga Vinyasa joga manā dzīvē ienāca kā liela dāvana, iemīlot to jau pašos pirmsākumos.

2013. gadā Igaunijā satiku jogas pasaulē atzīto, lielisko skolotāju Lino Miele.Tikšanās ar Lino uz mani atstāja milzīgu iespaidu, kopš tā laika regulāri apmeklēju viņa seminārus un retrītus Indijā, Itālijā un Igaunijā. Pateicoties savam skolotājam, esmu guvusi daudz dziļāku izpratni par savu personīgo ikdienas praksi un jogu kopumā. Esmu beigusi Astanga Yoga Research Institute organizētās padziļinātās studijas sava skolotāja vadībā, kas dod tiesības mācīt Primary Series. Labāk izprast cilvēka ķermeni man ir palīdzējušas mācības Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.

Priecājos, ka varu ar Jums dalīties tajā, ko pati tik ļoti mīlu. Ashtanga Vinyasa jogas prakse ir ļoti spēcīga, tā ir kā mūžīgs un nebeidzams process, kas virzās uz priekšu lēni, bet pamatīgi. Ja esi ar to ir aizrāvies, tu spēj būt stiprs arī savā ikdienā un attīstīties gan garīgi, gan fiziski, tādējādi pilnveidojot savu dzīvi.

Es pasniedzu Ashtanga Vinyasa jogu, kā arī jogu bērniem.

 

Saziņai:

Facebook: Petra Pakārkle

E-pasts: petra.pakarkle@gmail.com