Liene Krauze

Ashtanga vinyasa jogas pasniedzēja

 

Es ticu, ka joga mums iemāca taupīt un racionāli izmantot savus resursus – darbības, emocijas un enerģiju, palīdz sadzirdēt sevi un ļauties dabiskai harmonijai – vienkārši būt uz saviem jogas paklājiņiem tādiem, kādi esam.

Par mani

Liene ir apguvusi jogas mācību kursu, kas atbilst Yoga Alliance 200 stundu standartam, piedalījusies dažādu skolotāju darbnīcās, un turpina papildināt savas zināšanas pie vairākiem atzītiem Ashtanga vinyasa jogas skolotājiem.

Liene par sevi&jogu: “Sāku nodarboties ar jogu ziņkārības vadīta, vēlējos noskaidrot un piedzīvot pati uz savas ādas, kas notiek, ja joga ienāk ikdienā regulāri. Un rezultāts mani pārsteidza! Uzskatu, ka mūsdienās esam palaiduši garām ļoti būtisku savu komforta priekšnosacījumu, jo ērtībās pazudušas pareizas rūpes par vienu no mūsu svarīgākajiem instrumentiem – ķermeni. Sapratu arī to, ka nav tik lielas vērtības runāt un skaidrot, cik būtiski dot iespēju šo pašu ceļu iet arī citiem. Savās nodarbībās dalos ar jogu, ko praktizēju pati – Ashtanga Vinyasa jogas prakse ir mana ikdienas sastāvdaļa jau vairāku gadu garumā. Sekoju šī jogas veida aizsācēja (Shri K Pattabhi Jois) tiešā skolnieka – Lino Mieles principiem. Uzskatu, ka šis ir viens no mūsdienīgākajiem un pilsētniekiem piemērotākajiem jogas veidiem. Un to patiešām var darīt jebkurš, katrs atbilstoši savām iespējām! Ashtanga vinyasa jogas pozu secība ir strukturēta maksimāli pilnvērtīgai un līdzsvarotai spēka un lokanības attīstībai, vienlaicīgi nomierinot un stiprinot nervu sistēmu, attīstot izpratni par pareizu un efektīvu elpošanu un veidojot meditācijas iemaņas.”